Копів, що знущалися над безхатченком, відсторонили від служби

Управління патрульної поліції в Сумській області оприлюднило офіційну позицію щодо події, яка мала місце 13 травня 2018 року. Нагадаємо, сумчанин випадково став свідком того, як копи знущаються над безхатченком. Чоловік зняв відповідне відео з вікна своєї квартири.


“Управлінням патрульної поліції в Сумській області під час моніторингу соціальної мережі «YouTube» було виявлено відеоматеріал, на якому інспектори патрульної поліції в Сумській області застосовують до громадянина фізичну силу та наносять йому тілесні ушкодження.

Про дану подію одразу було повідомлено Департамент патрульної поліції. Патрульні, яких зафіксували на відео, відсторонені від несення служби. За даним фактом призначено службове розслідування”, – йдеться в офіційному повідомленні.

Нагадаємо, Сумською місцевою прокуратурою сьогодні, 14 травня 2018 року, розпочато кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень працівниками поліції, що супроводжувалося насильством. Відомості до ЄРДР внесено за ч. 2 ст. 365 КК України. За результатом слідства діям поліцейських буде надана правова оцінка.

Джерело:debaty.sumy.ua