58-ма Сумська ОМПБр відзначила третю річницю з дня створення

58-а окрема мотопіхотна бригада відзначила третю річницю від дня свого створення. Свій перший бій військовослужбовці цього підрозділу прийняли на початку лютого 2015 року. Тоді ціною власних життів вони захистили Авдіївську промзону. На даний момент мотопіхотинці знов на передових рубежах протистояння з ворогом.


Як повідомляє прес-служба 58-ї ОМПБр, ця дата стала перш за все днем вшанування тих, кого серед особового складу вже немає. У хвилину мовчання  військовослужбовці та гості заходу схилили голови та згадали тих, хто став взірцем мужності та героїзму, поклавши своє життя за мир на рідній землі.

«У цей день ми, у першу чергу, повинні згадувати тих воїнів, які власне життя поклали у боротьбі з ворогом. Сьогодення вимагає від кожного з нас консолідації зусиль, наполегливості та цілеспрямованості. У подальшому це стане запорукою нашої спільної перемоги над агресором», – сказав у виступі командир 58-ї ОМПБр підполковник Михайло Драпатий. – «Якщо ми будемо підставляти один одному не ногу, а плече, будемо єднатися, підвищувати свій професіоналізм, то обов’язково досягнемо єдиної для всіх мети – миру в Україні!»

За військовою традицією урочистості розпочали з внесення Державного стяга та бойового прапора бригади.

За зразкове виконання службових обов’язків, вірну службу державі, високу професійну майстерність десятки кращих військовослужбовців бригади та її окремих підрозділів від солдата до полковника отримали заслужені нагороди від командира бригади. Відзнаки також вручили і від вищого військового командування і територіальних органів влади Луганщини та Сумщини. Окрім того, нагороди були вручені за номінаціями, зокрема «За службу державі», «Українська берегиня», «Кохання, народжене війною» та ін.

Зі словами вшанування героїв, подяки бійцям та з побажаннями виступили командувач оперативно-тактичного угрупування «Луганськ» генерал-майор Олександр Павлюк, керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, волонтери та інші почесні гості.

27868144_935308916625086_6513329798892680179_n

Джерело: konotop.in.ua