81-річний пенсіонер тримав дома в якості сувеніра… гвинтівку

Працівники Роменського відділу поліції виявили та вилучили в помешканні 81–річного пенсіонера малокаліберну гвинтівку з набоями. За словами чоловіка, зброю він зберігав як сувенір.


Співробітники Роменського відділу поліції отримали інформацію про те, що 81-річний житель району зберігає вдома зброю. Відтак, полісмени вирішили перевірити повідомлення та виїхали за вказаною адресою.

Під час санкціонованого огляду приміщення пенсіонера, у вітальні, під диваном, правоохоронці знайшли малокаліберну гвинтівку калібром 5,6мм. та 5 патронів такого ж калібру. «Знахідка» зберігалась загорнутою у килим.

Власник зброї пояснив: ще в 60-тих роках він придбав гвинтівку у незнайомого чоловіка та приніс додому. Дозвіл на її зберігання не оформляв, а залишив в якості сувеніру, час від часу міняючи місце схованки.

Наразі зброя та набої направлені на експертизу, щодо чоловіка відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю). Пенсіонеру загрожує від трьох до семи років ув’язнення.