95 млн грн аліментів отримали за півроку діти Сумщини

З початку 2019 року завдяки пакету Законів #ЧужихДітейНеБуває діти Сумщини отримали 95 мільйонів гривень аліментних коштів.


Оперативно спрацювали важелі впливу чинного законодавства в кожному районі. Не став вийнятком і Тростянецький район. Там чоловік, залишивши всі труднощі, пов’язані з вихованням дитини, на колишню дружину, розпочав нове життя. Зростаюча заборгованість зі  сплати аліментів не привертала уваги батька. Проте застосовані фахівцями юстиції Сумщини обмежувальні заходи змінили наміри чоловіка. Не бажаючи терпіти утиски у правах, неплатник влаштувався на високооплачувану роботу та повернув родині 16-тисячний борг у повному обсязі.

У іншому випадку, на Глухівщині закон #ЧужихДітейНеБуває допоміг стягнути борг у розмірі 14 тисяч гривень. Завдяки застосованим примусовим заходам глухівчанин згадав про сина та  зробив йому подарунок до Дня народження у вигляді повернутих у повному обсязі аліментних коштів.

Також довелося сплатити борг сумчанину. Накопичені 150 тисяч гривень аліментної заборгованості наклали вето на використання деяких його прав. Проте боржник навіть після встановлених обмежень не поспішав поліпшувати своє становище. До рішучих дій неплатника спонукав складений адміністративний протокол. Дізнавшись, що він буде змушений виконувати суспільно корисні роботи, батько сплатив 95-тисяний борг, а також штраф у розмірі 47 тисяч гривень та виконавчий збір на користь держави у розмірі майже 10 тисяч гривень, повідомляє Міністерство юстиції.