Аби потрапити до України, громадянин Вірменії пропонував прикордоннику 50 доларів США

Прикордонники Сумщини в рамках проведення прикордонним відомством акції «На шляху до доброчесності» в черговий раз зафіксували спробу втягування персоналу в протиправну діяльність.


До міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Велика Писарівка» в пішому порядку на вхід до України прибув громадянин Вірменії. Під час проходження прикордонного контролю охоронцями кордону було встановлено, що іноземець перевищив термін попереднього перебування на території України.

З метою безперешкодного перетину кордону 44-річний чоловік запропонувала прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 50 доларів США. Вартовий кордону відповів відмовою.
Наразі охоронці кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявленого правопорушення, а самого правопорушника передали працівникам Національної поліції, які й займаються об’єктивним з’ясуванням вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.