Армійці подякували керівникам Сумщини, волонтерам та громадам за підтримку і допомогу

На адресу Сумської обласної ради, Сумської обласної державної адміністрації, волонтерських організацій та громади Сумщини в електронному вигляді надійшла Подяка від імені командира 58-ї ОМПБр Михайла Драпатого.


Командування та особовий склад висловили подяку за активну громадську діяльність, патріотизм, відданість своїй справі, особисту ініціативу і неоціненну безкорисливу допомогу військовослужбовцям 58-ї бригади, які беруть участь в АТО.

Армійці запевняють, що вони із славою і честю захищатимуть свою Батьківщину і будуть стояти на передових рубежах до Перемоги.

Отримавши Подяку, голова обласної ради Володимир Токар сказав: «Від імені всіх жителів Сумщини хочу висловити безмежну вдячність нашим військовим за їх службу і за те, що на нашій землі панує мир. Низько схиляю голову перед кожним воїном, перед рідними загиблих…»

Голова обласного депутатського корпусу виріс у родині військового офіцера – полковника, інваліда Великої Вітчизняної війни, командира військової частини. Тож не з чуток знає, що таке справжня армія. Він пишається тим, що сьогодні росте професіоналізм Збройних Сил України і що нині бути армійцем – це честь!

Також Володимир Токар запевнив, що завжди готовий допомагати нашим воїнам і що його двері, як голови обласної ради, завжди відкриті для них.

Джерело: sorada.gov.ua