Батьки учнів 12-ї школи перекрили на півгодини дорогу

В обласному центрі батьки учнів 12 школи ходили пішохідним переходом. У такий спосіб показали спротив проти забудови ділянки біля їхньої школи, повідомляє tv.sumy.ua.


Почали з 9:30 ранку. Ходили на перехресті вулиці Іллінської та вулиці Шевченка. У цей час пропустили лише “швидку”.

“Ми вимагаємо, щоб нам повернули землю для дитячого майданчика, аби нашим дітям біля школи було де гратися”,говорить Анна Петренко, мати учня 12 школи.

“Ми тут будемо доти, доки сюди не приїде мер. Незрозуміло, чому досі влада наша мовчить, чому немає ніяких дій і чому у нас на першому місці бізнес-інтереси, а не наші діти”, – каже Олександр Степаненко, батько учня школи № 12.

Таким чином походили півгодини. За цей час представники влади не з`явилися, тому батьки  вирішили йти в міську раду. До людей вийшов в.о. міського голови Володимир Войтенко. “Будівництво призупинено. Зараз готується проект рішення про скасування містобудівних умов і обмежень. Це те, що може зробити виконавчий комітет.  Будемо запрошувати забудовників, позицію школи слухати, батьків позицію”, – повідомив посадовець.

“Ми підготуємо всі витяги з реєстрів, всі заяви про відмову від земельної ділянки і направимо до правоохоронних органів”, – говорить Юрій Клименко, директор департаменту ресурсних платежів Сумської міськради. 

Після обіду батьків запросили на нараду, яка тривала майже 2 години. Втім остаточного рішення не дійшли. Перенесли засідання на середу на 16 годину. Також визначилися з необхідністю провести позачерговий виконком.

Мова йде про ділянку біля школи № 12, де, замість квіткового павільйону, хочуть збудувати 3-поверхову будівлю. Наразі управління державного архітектурно-будівельного контролю призупинило своїм приписом будівництво до 12 серпня.