«Батьківщина» запропонувала парламенту 10 першочергових законопроектів

«Батьківщина» наполягає на негайному розгляді у Верховній Раді низки законопроєктів, які впливатимуть на дохідну та видаткову частини Державного бюджету.


На засіданні Погоджувальної ради голів парламентських фракцій та груп заступник голови фракції «Батьківщини» Сергій Соболєв заявив, що «Батьківщина» сформувала 10 ключових законопроєктів. Розпочати роботу у ВР необхідно з тих, які впливатимуть на дохідну частину, наголосив Соболєв. Відповідні документи фракція вносила протягом 5 років, але їх так і не включили до порядку денного, зауважив політик

У «Батьківщині» наполягають: у першу чергу слід внести до порядку денного законопроєкти, які регулюють оподаткування офшорних юрисдикцій  – №1181 (проєкт Закону про податковий суверенітет України та офшорні компанії) та №1179 (проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про податковий суверенітет України та офшорні компанії»).

Решта законопроєктів стосуватимуться формування видаткової частини бюджету. Зокрема, парламент має за 2 тижні розглянути питання щодо спрямування природного газу вітчизняного виробництва на потреби населення (№1177), підвищення розміру мінімальної пенсії за віком до розміру фактичного прожиткового мінімуму (№1172), про прожитковий мінімум (№1175), питання фінансування багатодітних родин та допомоги при народженні дитини (№1173).