Бійці 58-ї бригади співали разом із “Лісапетним батальйоном”

З приїздом до Конотопу 58 мотопіхотної бригади на постійне місце дислокації гостро стало питання з організацією дозвілля військовослужбовців. З проведенням для них та долученням їх до різноманітних спортивних, культурних заходів, що дали б змогу їм швидше адаптуватися до мирного життя та відпочити морально, поновити завдяки мистецтву свої духовні сили.​


На виконання доручення міського голови Артема Семеніхіна МЦФЗН «Спорт для всіх» спільно з відділом міської ради у справах молоді та спорту було проведено роботу з керівниками колективу «Лісапетний батальйон» та керівництвом 58 мотопіхотної бригади. У результаті чого було виділено квитки, за якими солдати мали змогу безоплатно відвідати концерт.

Відтепер з кожним виконавцем та колективом, що матиме бажання провести свій концерт у приміщенні колишнього БК «ВРЗ», де зараз розміщується МЦФЗН «Спорт для всіх», буде проводитись така ж робота. Виділення безкоштовних квитків для військовослужбовців відтепер стане новою гарною традицією в м. Конотопі.