Біля кафедрального собору відбувся благодійний Благовіщенський ярмарок

7 квітня, на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, розпочато проведення благодійного ярмарку в межах Сьомої акції допомоги онкохворим дітям Сумщини "До Світлого Дня – світлі вчинки", повідомляє портал Православная Сумщина.


Вихованці парафіяльних недільних шкіл, а також навчальних закладів обласного центру, творчих колективів, виставили на пішохідній вулиці Соборній свої художні роботи, які можна було отримати в обмін на добровільну пожертву до спеціальної скриньки з логотипом акції.

Волонтери з єпархіального сестринства милосердя напекли та оздобили пісне печиво, різні кулінарні вироби, чай та каву, а також духм'яні трави, які були запропоновані усім бажаючим. За окремим столиком розмістилися квітникарі, які пропонували саджанці квітів та докладну інформацію про їх розведення. Вихованці Духовно-просвітницького центру при Спасо-Преображенському кафедральному соборі, недільної школи Троїцього архієрейського собору, а також їх батьки та друзі, активно допомагали дорослим.

Архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій після закінчення святкових богослужінь відвідав ярмарок та благословив його початок. Владика оглянув експозицію, а також придбав кілька робіт та вніс пожертву до скриньки. Сумський Архіпастир тепло привітав волонтерів та учасників ярмарку, побажав успішної роботи.

Благодійний ярмарок в межах Сьомої акції допомоги онкохворим дітям Сумщини "До Світлого Дня – світлі вчинки" триватиме 7, 8 та 9 квітня біля Спасо-Преображенського кафедрального собору. Три християнскі свята – Благовіщення, Лазарева Субота та Вербна Неділя – це можливість взяти участь у справі милосердя та допомогти маленьким пацієнтам відділення онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.