Біля парку Кожедуба потонув 20-річний хлопець

26 червня о 20:08 в м.Суми, в районі міського парку ім. І.М. Кожедуба, працівники міської рятувально-водолазної служби дістали з р.Псел тіло чоловіка 1995 р.н. Цього ж дня о 16:42, в районі вул.Криничної обласного центру, з р.Псел місцеві жителі підняли на поверхню тіло чоловіка 1980 р.н. Обставини загибелі людей з’ясовують правоохоронці. 


Загалом з початку року на водних об’єктах Сумщини потонуло 20 мешканців області, серед них 2 дітей. Лише у червні загинуло 14 людей.

Для попередження нещасних випадків треба відповідально ставитись до правил безпечної поведінки. Пам’ятайте, що не можна купатися у незнайомих та необладнаних для цього місцях. Не слід заходити у воду після довгого перебування на сонці, оскільки від різкого перепаду  температур може стати зле навіть фізично здоровій людині. Не запливайте занадто далеко від берега та не пірнайте на велику глибину, де вода значно холодніша ніж на поверхні, оскільки людину може схопити судома.

Перебуваючи на водоймах відпочивальникам треба слідкувати один за одним, щоб у екстремальній ситуації встигнути вчасно надати необхідну допомогу. В жодному разі не заходити у воду в нетверезому стані та не дозволяти робити це іншим. Особливої уваги потребують діти. Батькам та дорослим треба постійно не випускати їх з поля зору та роз’яснювати малечі про небезпеку на водоймах. І головне, треба добре триматись на воді та змалку навчити цьому дітей!