Чемпіонці світу з біатлону Ганні Кривонос виділять кошти для придбання власного житла

Про це сьогодні йшла мова на зустрічі голови ОДА Миколи Клочка і голови обласної ради Володимира Токаря зі спортсменкою та її мамою, тренером, головою обласної федерації біатлону, керівником управління молоді та спорту ОДА, представниками СТ «Динамо», повідомляє сайт обласної ради.


«Є спільна ініціатива обласної ради та облдержадміністрації допомогти Ганні у придбанні житла, – наголосив Володимир Токар. – Біатлоністи прославляють Сумщину. Тому ми всіляко намагаємося приділяти увагу цьому виду спорту. У гуртожитку Барси виділені місця для проживання юних спортсменів, було направлено 50 тисяч грн. на освітлення лижоролерної траси. Зараз, коли ми дізналися про умови, в яких проживає наша біатлоністка, було прийняте рішення фінансової допомоги задля вирішення житлового питання».

Тренер спортсменки каже, що неодноразово звертався за допомогою до Глухівського міського голови, втім той навіть не прийняв запрошення відвідати базу, де тренуються біатлоністи. Тим більше – виділяти кошти на житло.

Голова ОДА Микола Клочко подякував дівчині за перемоги, завдяки яким вона прославляє Сумщину, і зазначив: «Влада і депутати повинні підтримувати спорт, а не піаритися на таких ситуаціях, яка склалася у Ганни. Тому що одна справа – бігати і кричати, як дехто робить, а інша – просто допомогти».

Присутні дійшли згоди, що багаторазовій чемпіонці України, Європи та світу з біатлону серед юніорів Ганні Кривонос буде виділено на придбання власного житла 500 тисяч грн. Половина суми – з обласного бюджету, іншу надасть Федерація біатлону України.

Спортсменка та її мама подякували керівництву області за такий подарунок. Ганна пообіцяла, що тепер ще краще боротиметься за нагороди, оскільки з її плечей спав тяжкий тягар – постійні думки, де взяти гроші на квартиру.