Через місяць “Авангард” закриють. На ремонт.

На цьому наголосив керівник Сум Олександр Лисенко під час апаратної наради 4 квітня.


Начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов повідомив, що роботи планують починати у травні, оскільки саме тоді для реконструкції будуть сприятливі погодні умови.

Нині ж на завершальній стадії знаходиться розробка проектно-кошторисної документації. Цей об'єкт очільник обласного центру Олександр Лисенко визначив серед головних проектів 2016 року. Кошти на це в сумі 5 млн. грн. були передбачені в міській скарбниці за Програмою «Фізична культура і спорт міста Суми на 2016-2018 роки». Крім того, з вільного залишку міського бюджету, який розподіляли під час сесії Сумської міської ради 30 березня, передбачено 14,5 тис. грн. на придбання обладнання для освітлення спорткомплексу «Авангард». Про це повідомляє прес-служба мерії.

Паралельно з тим, ведуться перемовини із Міжнародною федерацією футболу щодо облаштування сучасного поля зі штучним покриттям. Його Суми зможуть отримати за умови передачі означеної земельної ділянки Сумській обласній федерації футболу.