Черговий гуманітарний вантаж від Сумщини вирушив до Авдіївки

За дорученням голови облдержадміністрації Миколи Клочка близько 20 тонн «гуманітарки» відправили до постраждалого від обстрілів міста, де наразі розміщуються два батальйони бійців із Сумщини.


«Як я і обіцяв, ми знову зібрали допомогу, яку зараз відправляємо до Авдіївки, − зазначив Микола Клочко. − Це вже другий транш гуманітарки, він містить теплі речі, продукти харчування, пічки. Збирали всю цю допомогу райдержадміністрації, міські ради, приносили її до Департаменту цивільного захисту населення та до пунктів збору небайдужі жителі області. Все це ми плануємо передати нашим хлопцям 15-го та 16-го батальйону, які зараз знаходяться в розпорядженні 72-ї бригади і підсилюють її».

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош, нині великої потреби саме у продуктах харчування у жителів Авдіївки вже немає. Водночас на цей вантаж чекають військовослужбовці з Сумщини.

«Зараз в іншому місці формується ще один вантаж. Це в основному будівельні матеріали, дошки, фарба тощо, − зазначив Іван Боршош. − Сьогодні ми працюємо над тим, щоб укласти угоду із «Укрзалізницею» і передавати цей вантаж потягом».

Сьогодні опівдні гуманітарна допомога із Сумщини має прибути до місця призначення.