Чергову буржуйку сумчани передають на передову у зону проведення АТО

Керівник Національного визвольного руху "Правий сектор Сумщини" Сергій Супрун звернувся до волонтерів області з проханням допомогти нашим воїнам на передовій із приладами обігріву.


На його прохання відгукнулися Волонтерський рух Сумщини (керівник Андрій Герман) та Благодійний фонд "Сагасітас-Україна" (керівник Руслан Скляренко). Було проведено спільну нараду в присутності Андрія Германа, Михайла Подоліна, Руслана Скляренка та Олександра Кукси, на якій вирішено звернутися за допомогою до 116 Сумської виправної колонії. Засуджені цього закладу мають досвід у виготовленні буржуйок і керівництво колонії жодного разу не відмовляло волонтерам.

Очільник виправного закладу Анатолій Гамалєй попросив лише, аби були закуплені необхідні матеріали. Тож БФ "Сагасітас-Україна" виділив 2 тисячі грн, громадський активіст Михайло Подолін завіз все за списком і протягом дуже короткого треміну була виготовлена вдосконалена для АТО буржуйка. В ній зробили пласку поверхню, аби можна було підігрівати або навіть і готувати їжу, по периметру облаштували на певній відстані арматуру для сушіння одягу.

Михайло Подолін говорить, що засуджені від душі робили буржуйку, приклавши до цього всі свої вміння і досвід. Передаючи її волонтерам, вони побажали нашим хлопцям на передовій вистояти і повернутися живими.

Гуманітарний вантаж буде відправлено із Сум воякам "Правого сектору" вже завтра.