Четверті роковини розтрілів на Майдані: ми не маємо право забути

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО разом з громадськістю, духовенством, учасниками АТО, близькими та рідними загиблих вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та згадали тих, хто не вагаючись віддав життя за майбутнє


«Чотири роки тому ціною сотень життів та поранених перемогла Революція Гідності. Тоді ніхто і уявити не міг, чим це все закінчиться, однак нас підтримувала віра у себе, у державність, в український народ. Ми розуміли, що мусимо перемогти – і ми це зробили. Завдяки тим подіям Україна здобула справжню незалежність і вороття назад вже не буде. Тому кожен з нас має пам’ятати, якою ціною нам дісталася свобода», – зазначив голова облдержадміністрації Микола Клочко.

Очільник області разом з громадськістю поклав квіти до могили загиблого учасника Революції Гідності сумчанина Олексія Братушки та до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у Сквері, на місці якого вже до Дня міста планують встановити пам’ятник.

На честь Героїв Небесної Сотні на сайті Державного архіву Сумської області презентували виставку фотодокументів учасників і свідків київського та сумського Майданів, щоб кожен з нас зміг побачити те, що бачили вони, та провели вечір-реквієм «Свічка пам’яті ангелам Небесної Сотні», який продовжиться концертом-реквіємом.