Чоловік наніс близько 30 ударів кочергою по голові залицяльнику своєї дружини

Близько тридцяти ударів кочергою по голові отримав житель Сумського району від свого односельця, коли після спільної пиятики вирішив позалицятися до його дружини. 


Правоохоронці затримали «ревнивця», що вже мав судимості за майнові злочини та відкрили за фактом вбивства кримінальне провадження. Відтак, наступні п'ятнадцять років зловмисник може провести за гратами.

Як з‘ясували під час слідства працівники Сумського районного відділу поліції, того вечора до 40-річного жителя Юнаківки прийшов на гостини його 45-річний тезка. Тож зустріч не обійшлася без великої кількості спиртного. Пізно ввечері дружина господаря, залишивши чоловіків за столом, пішла спати. За якийсь час до її спальні з певними намірами "зазирнув" п‘яний гість. Власник будинку, занепокоєний тим, що приятель вчасно не повернувся за стіл, знайшов того у напівроздягненому вигляді у подружній кімнаті.

Розлютившись, чоловік з кулаками накинувся на товариша по чарці й виштовхнув його з будинку. Коли гість впав, почав бити його ногами, а потім, ухопивши кочергу, зловмисник добивав нерухоме тіло вже нею. Як згодом встановили фахівці-судмедексперти, він наніс потерпілому близько тридцяти ударів по голові.

«Відтак, щодо підозрюваного судом було обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, – коментує розвиток подій Віталій Дейниченко, начальник Сумського районного відділу поліції, – й нині він перебуває у СІЗО. Досудове слідство у кримінальному провадженні, відкритого за ознаками ч.1 ст. 115 КК України (навмисне вбивство), вже завершене. Справа направлена на розгляд суду. Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.