Чоловік, який побив жінку, намагався підкупити слідчого

Сумською місцевою прокуратурою спільно з Управлінням внутрішньої безпеки в Сумській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України задокументовано факт пропозиції та надання неправомірної вигоди начальнику слідчого відділення поліції в Сумській області.


Сумчанин, якому загрожує кримінальна відповідальність за побиття жінки, запропонував правоохоронцю «вирішити питання» про закриття кримінального провадження. Поліцейський у свою чергу роз’яснив йому, що уникнути покарання чоловік зможе лише примирившись із потерпілою. Про факт пропозиції неправомірної вигоди начальник відділення повідомив керівництво та прокуратуру. Вже через декілька днів сумчанин знову прийшов до поліцейського, цього разу із собою він приніс 200 доларів США та пляшку елітного алкогольного напою.

У п’ятницю, 2 березня 2018 року, чоловікові повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

Довідково: санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.