Чоловіка, який побив та пограбував двох жінок, триматимуть під вартою

Рішенням суду 33-річному жителю Сумського району, який пограбував двох жінок, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави, – повідомляє Прокуратура Сумської області.


Мова йде про подію, що сталась в смт Степанівка Сумського району. Близько 19:10 год. невідомий чоловік, скориставшись відсутністю інших перехожих, підійшов до двох жінок, спочатку ударив одну в обличчя та вирвав у неї з рук речі, а потім наніс удар у обличчя іншій, зірвав із її плеча сумку та побіг у невідомому напрямку.

«Співробітники поліції оперативно затримали чоловіка, коли той намагався поїхати з села. Як з’ясувалось, затриманий вже був 6 разів судимий за крадіжки, грабежі та розбої. У місцях несвободи він провів близько 15 років. На даний час його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 186 (грабіж, поєднаний з насильством, вчинений повторно) КК України. Цього разу за скоєне йому загрожує до 6 років позбавлення волі», – розповіла прокурор Сумської місцевої прокуратури Альбіна Леснєвська.

sumypost