Цього року у Сумах відремонтували дороги на понад 40 вулицях

У Сумах коштом міського бюджету у 2019 році відремонтували дорожнє покриття на понад 40 об’єктах.


Акцент міська влада і шляховики зробили на середньому ремонті, який відрізняється від капітального лише площею ремонту (не більше 40% площі дороги). До того ж, цього сезону КП «Шляхрембуд» змінило склад асфальтобетонів, тим самим подовживши терміни експлуатації оновлених ділянок.

«Ми кардинально змінили склад асфальтобетонів, що використовуються при ремонті доріг: застосовуємо добавки, які практично вдвічі збільшують якість покриття і терміни його експлуатації. Якщо раніше гарантія була до 12 років, то нині – до 18 і більше. Наприклад, на вул. Іллінська можемо дати гарантію до 25 років», – повідомив директор КП «Шляхрембуд» Олександр Вегера.

Ремонтують дороги наразі п’ять бригад rкомунального підприємства. Шляховики вже провели середній і дрібний ремонт проїжджої частини на понад 40 об’єктах на суму майже 70 млн гривень.

«Вимагаю, аби ремонти доріг виконувались якісно, у визначені терміни та із застосуванням новітніх технологій. Зазначу, що при ремонті доріг ми приділяємо увагу не лише центральним вулицям, а й приватному сектору, адже я говорив і говорю, що всі мешканці мають рівні права. Наразі розпочато ремонт дороги по вул. Олександра Невського, що веде до НВК №16. Загалом цьогоріч за кошти міського бюджету вже оновили проїжджу частину сумських доріг на третину більше, ніж торік, відремонтували понад 70 тис. м2. Загалом плануємо закінчити сезон з показником 150 тис. м2», – наголосив міський голова Олександр Лисенко.

Також наразі триває тендер на ремонт доріг за кошти Державного дорожнього фонду України, звідки Суми отримують у поточному році 49 млн гривень.

Щодо розмітки, то, за словами Олександра Вегери, затримка з її нанесенням виникла через те, що спеціалізована машина не з вини комунального підприємства опинилась на штрафмайданчику. Та найближчим часом шляховики розраховують надолужити прогаяне.

За інформацією smr.gov.ua