Цьогоріч сумчани отримали майже 5 тисяч електронних ключів

Як повідомили у секторі реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Сумській області, станом на 25 лютого 2017 року їхніми клієнтами стали 2083 суб'єкти господарювання – юридичні, фізичні особи та ФОП, які отримали 4988 посилених сертифікатів електронного цифрового підпису, простіше кажучи – електронних ключів.


Активність громадян пов’язана з підвищеним попитом на отримання ключів задля подання звітності в електронному вигляді й новацією у звітуванні про минулорічний майновий стан – е-декларуванням. Адже державні службовці, які відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" мають подати електронну декларацію до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Слід зазначити, що фахівці сектору реєстрації користувачів працюють в посиленому режимі. Вони не тільки оформлюють пакет необхідних документів і реєструють заявників, але й надають консультативну допомогу кожному відвідувачу в процесі генерації відкритих та особистих ключів.  

Ключі видаються безкоштовно. А самі посилені сертифікати діють протягом двох років.

Нагадуємо, що отримати електронні ключі ви можете у Центрі обслуговування платників Державної податкової інспекції у м. Сумах за адресою: м. Суми, площа Покровська, 2.

Додаткову інформацію ви можете отримати на сайті АЦСК ІДД: http://acskidd.gov.ua/.