День Конституції України на Сумщині вирішили відзначити спортивними змаганнями

Напередодні свят – Дня Конституції України та Дня молоді у Шостці відбувся футбольний чемпіонат серед дворових команд міста, а в Білопіллі – районні змагання з пляжного волейболу.


Турніри проводилися з дотриманням вимог до спортивних заходів під час карантину.

В.о. голови Білопільської районної ради, голова районної організації Опозиційної платформи – За життя Володимир Відуєв  привітав команди з Днем Конституції України та Днем молоді і побажав учасникам змагань успіхів не лише на спортивному майданчику, а й у житті.

«Ми завжди прагнули, щоб наша молодь була спортивною і здоровою. Бо саме сильні духом і душею можуть розвивати країну. У такий непростий час ми розвиваємося, рухаємося вперед і змінюємо життя на краще», – наголосив Володимир Відуєв.

Депутат обласної ради, представник ОП-ЗЖ, один з організаторів футбольного турніру в Шостці Володимир Пилипейко побажав футболістам міцного здоров’я, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових професійних та спортивних звершень.

«Щиро вітаю всіх учасників футбольного турніру. Дуже добре, що наші юні шосткинці не просиджують без діла у дворах, а грають у найпопулярнішу гру. Саме дворовий футбол дав путівку у великий спорт багатьом відомим футболістам», – зазначив Володимир Пилипейко і передав для юних спортсменів солодощі і м’ячі.

До слова, обласний депутат завжди підтримує футбол у Шостці, зокрема спортивний клуб «Барса». За власні кошти Володимира Пилипейка була замінена підлога у клубі, закуплені спортивні мати, м’ячі, кубки, грамоти, сувенірна продукція тощо. Бо в місцевому бюджеті коштів на це не вистачає.