День молоді в Сумському НВО відзначили «Молодіжними стартами»

Цьогорічний День молоді у ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» пройшов активно, масово та зі спортивним азартом.


Довгоочікуваною кульмінацією святастало вшанування лауреатів загальнозаводської народної молодіжної премії, унікальність якої полягає в тому, що претендентів на перемогу, а потім і кращих серед них визначає трудовий колектив підприємства.

Такий формат святкування Дня молоді в Сумському НВО запровадили у минулому році. «Дуже приємно, коли якесь започаткування відразу влучає в десятку. Конкурс «Народна молодіжна премія» разом із «Молодіжними стартами» належать якраз до таких. Для мене особисто украй важливо, що цей проект єднає, згуртовує, адже саме активність, взаємопідтримка, небайдужість сумських машинобудівників є тут визначальними. Тим більше, мова йде про молодь. Від її професійних й особистих якостей, життєвих принципів прямо залежить, яким буде завтрашній день Сумського НВО. А дивлячись на цих хлопців і дівчат, можна бути впевненим – нас чекає успішне майбутнє», – вважає генеральний директор об’єднання Олексій Цимбал.

Протягом червня поточного року будь-хто із заводчан мав можливість подати кандидатури своїх молодих колег на здобуття винагород від підприємства. Пропонувалося три номінації: «Професіонал своєї справи», «Захисник України, волонтер», а також «Культура і спорт». У результаті в боротьбу за звання народних улюбленців включилися 22 працівники об’єднання віком до 35 років. Кому з них дістануться перші, другі та треті премії (а це по 1500, 1000 та 500 грн. відповідно), визначалося з допомогою Інтернет- голосування на сайті «Соціальна відповідальність СНВО».

За кілька днів, доки тривало народне волевиявлення, загалом надійшло близько півтисячі голосів. Власне, найбільшу підтримку сумських машинобудівників у групі «Професіонал своєї справи» здобула Оксана Говорун (35 років). З-поміж претендентів, представлених у номінації «Захисник України, волонтер», беззаперечним фаворитом став Олексій Боюн (26 років). Заводчанин потрапив під першу хвилю мобілізації. Разом із побратимами йому довелося пройти чимало гарячих точок АТО: звільняв місто Слов’янськ, відвойовував гору Карачун.

У категорії «Культура і спорт» цього разу тріумфує Артем Счасний (29 років), який захищає честь України у складі національної збірної з футзалу серед спортсменів із вадами зору, котра, як відомо, справляється з цим завданням просто приголомшливо.

Нагородження лауреатів народної молодіжної премії ПАТ «Сумське НВО» відбулося на підвідомчій базі відпочинку «Сонячна галявина», де молоді машинобудівники вже традиційно з’ясовували, хто з них сильніший, швидший та витриваліший. Усі команди, а також їхні кращі гравці отримали чудові подарунки для занять спортом і відпочинку в колі друзів. Заключним акордом Дня молоді стало частування смачними шашликами та наваристим кулішем.