Депутат обласної ради і його помічник подарували шосткинським школам спортивний інвентар

Депутат Сумської обласної ради Володимир Пилипейко і його помічник з юридичних питань Дмитро Єфіменко вручили шосткинським школам №№ 6 і 1 спортивний інвентар.


Волейбольні, футбольні, баскетбольні м’ячі, а також сітку для гри в волейбол для шосткінських шкіл депутат і його помічник придбали за свій рахунок та за особистою ініціативою. Вони самі займаються спортом, підтримують його розвиток і здоровий спосіб життя серед підростаючого покоління.

Для учнів, педагогів і керівництва шкіл новий інвентар став приємним сюрпризом. Всі щиро дякували і підходили потиснути руку.

«В останні роки коштів на закупівлю інвентарю виділяється мало, нам доводиться самим клеїти, шити, перешивати. Або купуємо за власні гроші. Один новий м’яч отримали два роки тому. Тому велике спасибі депутату! Інвентар хороший і дітям приємно!», — каже вчитель фізкультури і тренер ДЮСШ з волейболу Павло Попелуха.

НВК №6 у Шостці знаходиться на окрузі, який не закріплений ні за одним з обласних депутатів. Але, як і будь-який інший навчальний заклад, потребує підтримки. Зараз тут отримують освіту 88 школярів і 65 дошкільнят. За словами працівників колективу, ця школа — найновіша в місті, будівля побудована в 1991 році, але вже практично в аварійному стані: тече дах, потребують заміни вікна, по стінах йдуть тріщини. Користуючись нагодою, керівництво школи звернулося до депутата з проханням допомогти в установці вікон, хоча б для дошкільного підрозділу навчально-виховного комплексу.

«Школа потребує капітального ремонту, вона велика і малокомплектна. В першу чергу необхідна заміна вікон, утеплення. Температурний режим в будівлі в нормі, але у великі морози опалення подається більше. Через те, що старі вікна, все вивітрюється. Вікна міняти треба, в першу чергу в дошкільному підрозділі і малому спортзалі», — повідомила в.о. директора Оксана Плацинда.

«Така підтримка дуже важлива. Ви бачили настрій дітей? Це радість! А спорт — це здоров`я! А як без м’яча? Я дуже вдячна обласному депутату, який надає допомогу», — зазначила директор школи №1 Антоніна Кобилякова.

В ході зустрічі з депутатом керівництво школи обговорило плани роботи в подальшому. Наприклад, депутата просили посприяти в придбанні спортивної форми для футбольної команди школи, ремонту ганку біля входу в школу.

Володимир Пилипейко і Дмитро Єфіменко взяли питання на контроль і обіцяли допомагати школам.