Депутат облради допоміг відремонтувати глядацьку залу у Свеському палаці культури

Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха постійно опікується життям виборців свого округу і вже не вперше їм допомагає.


Цього разу він допоміг відремонтувати глядацьку залу у Свеському палаці культури, який був побудований зусиллями трудівників насосного заводу ще у 1971 році. Але в 2006 році його двері зачинилися на довгі 10 років.

У січні поточного року народний обранець пообіцяв, що докладе максимум зусиль, щоб цього року заклад прийняв людей і наголосив під час святкування Дня незалежності, що наступні врочистості відбудуться у залі для глядачів. І слова свого депутат дотримав – він оплатив вартість проектно-експертних документів. Тож без участі Костянтина Олександровича Палац би ще «спав».

Директор Палацу Андрій Маліков подякував Костянтину Товстусі за його піклування про жителів міста та висловив сподівання на подальше співробітництво!

Бурхливі оплески дали старт грандіозному концертові. Аматори Свеси скучили за рідною великою сценою (одна з небагатьох на Сумщині). Три за віком танцювальні колективи, лауреати районних, обласних республіканських конкурсів під керівництвом Ілони Жаботинської показали вражаючі хореографічні картинки від «курчаток» з «піратами», до граціозного грецького «сіртаки». А вокалісти, співочі гурти, які підготувала Світлана Ковальова, зачаровували глядачів своєю майстерністю.

600 з лишком глядачів (стояли й у проходах) довго не розходились, аплодували заключним акордам мистецького дійства. Люди аплодували стоячи всім, хто вболіває за їх рідне селище!