Депутат просить підвищити закупівельні ціни на молоко

До депутата Сумської обласної ради від Опозиційного блоку Миколи Войтенка звернулися жителі Сумської області з проханням захистити їхні права.


«Переважна більшість мешканців сіл, – пише у своєму запиті до керівників області народний обранець, – виживають, зокрема, завдяки утриманню особистого господарства і великої рогатої худоби, у тому числі, завдяки реалізації молока виробникам масло-молочної промисловості».

Як повідомили селяни, місяць тому виробники закуповували у них молоко по ціні 3,50 грн. за літр, а зараз ціну знизили до 3 грн. Це є порушенням законодавства, оскільки мінімальні закупівельні ціни на молоко другого ґатунку визначені на рівні 4 грн. за кілограм, акцентує депутат.

Тому Микола Войтенко просить у своєму запиті голову ОДА Миколу Клочка та голову обласної ради Семена Салатенка вжити невідкладних заходів щодо виконання законодавства. Окрім цього просить їх звернутися до голови Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо проведення перевірки закупівельних цін на незбиране сире товарне молоко другого ґатунку від населення і на наступній сесії облради прозвітувати про стан закупівельних цін на молоко по області.