Депутати облради утворили 6 постійних комісій і обрали керівників

Під час сесії обласної ради, яка відбулася сьогодні, 11 грудня, депутати утворили 6 постійних профільних комісій, визначившись з їх очільниками.


Комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва очолив Євген Южаков (ПП “Наш край”).

Володимир Токар став головою комісії з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства (ПП “Європейська солідарність”).

Комісією з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури, надзвичайних ситуацій та розвитку АПК керуватиме Вадим Ващенко (ПП “За майбутнє”).

Магомед Галаєв очолив комісію з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, туризму, спорту, молодіжної політики, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО (ООС) та членів їх сімей, материнства та дитинства (ВО “Батьківщина”).

Віра Лаврик буде головувати у комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації (ПП “Слуга народу”).

Микола Ільченко очолив комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики (ОП-ЗЖ).