Депутати виділять понад 300 тисяч гривень на розвиток спорту в області

Гарна новина для спортсменів і любителів здорового способу життя. Сьогодні на засіданні бюджетної комісії одноголосно прийнято рішення для підтримки і розвитку спорту на Сумщині. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав депутат обласної ради Олександр Стрельченко.


Зокрема, схвалено виділення 150 тисяч грн. на придбання спортивного інвентаря для стрільби з лука; 100 тис. грн. – на поточний ремонт спортзалу з дзюдо по вул.Р.Корсакова; 60 тис. грн. – на придбання борцівських матів для вільної боротьби і панкратіону.

"Дякую депутатам, начальнику управління Дмитру Лантушенку, і, звичайно ж, громадській раді при управлінні молоді та спорту Сумської ОДА за підтримку та ініціативу. Сподіваюся, що сесія прийме позитивне рішення з цих питань! Також сподіваюся, що свідомість і розуміння депутатів щодо важливості роботи, яку ми робимо громадською радою при управлінні молоді та спорту, залишиться, і вже на наступному засіданні бюджетної комісії ми приймемо ще багато важливих рішень, в тому числі і тих, які стосуються фізичної культури і спорту", – зазначив політик.