Депутати «Відродження» облаштують у Ромнах місце для відпочинку городян

У Ромнах по вулиці Коржівській з’явиться нове місце для відпочинку городян. Територія біля бібліотеки, на якій планували встановити МАФи, перетвориться на чудову фотозону зі скульптурами і хатою в українському стилі, з дошкою пошани, газонами, ліхтарями і тротуарною плиткою. Автор і головний втілювач такої ідеї — депутат Роменської міськради Олександр Саєнко (фракція «Відродження»).


«Ідея з будівництвом виникла спонтанно… Я вирішив раз і назавжди відбити у людей бажання щось будувати на цій території. Запитав у заступника міського голови Євгенія Лузана, навіщо там планували поставити ларьки. Виявляється — хотіли закрити сараї з правого боку. Я запропонував закрити їх хатою в українському стилі.

Це не МАФ, не ларьок — ніякої торгівлі там не буде. Буде фотозона та місце для відпочинку. Ми поставимо 3-D хатку, скульптури трьох козаків із відомого мультфільму, облаштуємо дошку пошани для кращих учнів міста, зробимо гарний газон, встановимо ліхтарі, покладемо тротуарну плитку — тут можна буде проводити конкурси дитячих малюнків і подібні, щоб не перекривати, як завжди це робиться, півміста і не робити все це на дорозі.

Коли я розповів про свою ідею, в її реалізації захотіли взяти участь мої друзі та партнери, зокрема, Дмитро Кірюхін, Олександр Загурський, Петро Саган, Михайло Судьїн. Якщо ще у когось є можливість допомогти фінансово, будівельними матеріалами або помахати лопатою чи підсобником цеглу носити – приходьте, допоможіть, ми будемо раді!

Коли розмальовуватимемо хату, обов’язково запросимо школярів та всіх бажаючих. Художник зробить контури, а всі інші будуть розфарбовувати.

Гроші на облаштування території підуть не бюджетні, а власні (лише скульптури, наприклад, обійдуться у 140 тисяч гривень). Плануємо закінчити все до Дня міста, якщо ніхто, як кажуть, не «плутатиметься під ногами», — розповів Олександр Саєнко.