У Сумах депутати зіграли з викладачами та тренерами “Барси”

Перший матч серії дружніх ігор в обласному центрі збірна команда депутатів-футзалівців провели 21 серпня з тренерами та викладачами футбольного центру «Барса», повідомляє сайт Сумської обласної ради.

Від початку гри більш професійно підготовлені спортсмени намагалася «задавити» опонента. Але депутати відповіли хорошою організацією гри, тактичною грамотністю, самовіддачею, а головне – дружною командною грою і довели перший тайм до рахунку 4:0. Досвідчені футболісти у другому таймі «додали обертів», але вдача була на боці їхніх суперників. Остаточний рахунок 7:6.

На черзі був товариський матч з титулованим супротивником – чемпіоном світу та Європи з футзалу – збірною командою України – гравців з вадами зору.

– Ми розуміли, що обіграти майстрів не просто, але дуже старалися, – розповідає Юрій Сердюк. – Ми програли, але, думаю, достойно. Тричі їхній воротар виймав м’яча зі своїх воріт. На жаль, ми пропустили 6 голів.

Заслужений тренер України Ігор Кравченко, який готував спортсменів-любителів до ігор, високо оцінив старання депутатів–футзалівців. Насамперед бомбардирів Романа Лукаша, Андрія Друщенка, Сергія Провозьона, Віталія Савоненка. А також наших голкіперів Олега Блажка та Юрія Сердюка. Звичайно, є над чим працювати, удосконалювати свою майстерність. Однак, перший млинець не був комом.

Провівши останнє тренування та детально розібравши дві гри, зваживши на недоліки, депутати-футзалівці готуються до нових зустрічей. Так, мають намір узяти участь у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу, який відбудеться в жовтні в столиці України. Це буде ще один з етапів підготовки до Всеукраїнської спартакіади депутатів усіх рівнів у наступному році. Двічі поспіль постувшись івано-фронківським футзалістам, наші горять бажанням «вирвати» нарешті золото.