Депутатка обласної ради очолила рейтинг жінок України, які відіграють помітну роль в агробізнесі

Глухівчанка, депутат Сумської обласної ради Надія Вайло очолила рейтинг жінок України, які відіграють помітну роль в агробізнесі, повідомляє Неделя.


Журнал “ТОП-100. Рейтинги найбільших” і читачі порталу  womo.ua вибрали 20 жінок, які відіграють помітну роль в агробізнесі. Список фіналістів визначався в кілька етапів. За результатами голосувань експертів лідером всеукраїнського рейтингу стала директор глухівського ТОВ «Велетень» Надія Вайло. Друге місце віддали співзасновниці «Епіцентр Агро» Галині Герезі, третє – виконавчому директору Насіннєвої асоціації України Сюзанні Григоренко.

Надія Вайло очолила підприємство «Велетень» 21 рік тому, до цього майже 20 років пропрацювала тут головним економістом. У той час співробітникам кілька років не виплачували зарплату. “Тут працювали мої батьки, і мені було прикро, що обманюють людей, чотири роки не виплачують зарплату, господарство зовсім розвалюється”, – згадує Надія Олексіївна. Сьогодні “Велетень” є успішним підприємством, в управлінні якого 8 тис. га, молочна ферма, на якій використовуються новітні технології. Один з важливих пунктів роботи Вайло – турбота про співробітників. Підприємство щорічно оплачує поїздки на гірськолижні курорти і на море всім співробітникам і членам сімей, в тому числі за кордон, всім дає безвідсоткові позички на житло.

Надія Вайло нагороджена орденом “За заслуги” III ступеня.