Десятимісячна сумчанка підкорила Говерлу

Щоправда, зробити це змогла маленька Соломія, подорожуючи на руках то в тата, то в мами.


Група із 19 жителів обласного центру, серед яких 6 дітей віком від 6 до 12 років і 10-місячна Соломія, піднялися сьогодні, 18 липня, на найвищу точку України – Говерлу.

Сім годин шляху за більш складним – "синім" маршрутом, бо "зеленим" не радять ходити рятувальники після сильних злив та обвалів, дався, говорять сумчани, досить складно. Особливо тим, хто не має достатньої фізичної підготовки. Тим більше, ті хто знають, перед найвищою точкою у 2 тисячі метрів, є гора Говерлянка, де, говорять місцеві жителі, всіх чекає сюрприз. А він заключається в тому, що ти нібито піднявся на гору, а насправді до вершини ще 400 метрів. Які здаються найскладнішими на шляху.

Батько Соломії, відомий активіст Михайло Подолін, говорить, що дівчинка з величезною цікавістю спостерігала за тим, що відбувається навколо. Трохи, звісно, поспала. Але на самій вершині прокинулася, попозувала як українським, так і іноземним фотографам, і уважно слухала, як батько, в присутності туристів із Нідерландів, Білорусі, Литви та Німеччини, заспівав українську народну пісню "Ніч яка місяна, зоряна, ясная…" Тож майже всю дорогу вниз також "співала".

На самій горі, говорять сумчани, священик відслужив службу, всі пофотографувалися і отримали неймовірні емоції. Разом із батьками Говерлу підкорив і середній брат Соломії – 11-річний Назар.

05_1181711743_n

Дружина Михайла Подоліна – Ольга, говорить, що мандрівка з такою маленькою донечкою складною не видалася. І це, не дивлячись на те, що Соломійка ще на грудному вигодовуванні! Тож призиває всіх пізнавати рідну країну, не зважаючи на вік і свій, і своїх дітей.