Дід Мороз привітає сьогодні онкохворих дітей через вікна обласної лікарні

Відділення онкогематології обласої дитячої лікарні знаходиться на 5 поверсі. Втім, це аж ніяк не завадить Діду Морозу привітати дітей, які через хворобу вимушені провести чарівне свято в палатах.


Сьогодні для маленьких пацієнтів обласної дитячої клінічної лікарні виповниться мрія багатьох дітей – у вікна відділення постукає Дід Мороз. Із самого ранку біля вікон палат аншлаги, діти гуртуються і чекають на диво, гадаючи, коли ж і в їх вікно зазирне головний персонаж зимових свят.

Дідом Морозом на одинь день став професійний промальпініст Валерій Святішенко. Він прийде рівно об 11.00 на вул Ковпака, 22, м. Суми. Планується спуск з даху медичного закладу, на відстані 5 поверху – вітання з дітлахами через вікно, знайомство та вітання у онкогематологічному відділенні.

Дід Мороз побажає здійснення найголовнішого бажання маленьких пацієнтів – одужати!

Діти з тяжкими хворобами не можуть перервати лікування та зустріти Новий рік вдома, отже незвичайний спосіб новорічних вітань націлений сприяння позитивноемоційного настрою пацієнтів, стимулюванні віри в себе, популяризації технології виконання робіт на висоті з використанням альпіністських методів доступу і страховки.

Захід відбудеться за сприяння ГО «Батьки онкохворих дітей» у партнерстві з Сумським міжрегіональним вищим професійним училищем, (єдині в області готують монтажників систем утеплення) за сприяння компанії Polimin- виробництво сухих будівельних сумішей.