Дільниці Сум отримали засоби захисту на 300 тисяч гривень

Дільниці Сум отримали засоби захисту на 300 тис. грн. Їм видавали маски, рукавички і решту того, з чим вони повинні приймати виборців у день виборів – 25 жовтня, аби отримуватись вимог карантину.


Усього у межах Сум і його околиць працюватиме 135 дільничних комісій. Їхні потреби – майже 25 тис. масок і захисних екранів, близько 5 тис. рукавичок і 280 літрів засобу для дезінфекції.

Маски, термометр, рукавички, скотч для того, щоб робити розмітки для людей, рушники видавали 21 жовтня у територіальній виборчій комісії на площі Незалежності, 2. Також – канцелярію, яку закуповували окремо. Забирають ящики та пакунки по дві людини. Це – голова та секретар комісії.

“Розтягнутий дуже процес. Отримали сьогодні тільки канцтовари, у що будемо запаковувати. Ще не дивилися. Розписалися – і все. Списки виборців уточнені – сьогодні, можемо – завтра і у п’ятницю отримати, тоді разом із бюлетенями, й решту боксів”, – говорить голова ДВК Олена Пігуль.

Член ДВК Дмитро Захарченко говорить: все це складно транспортувати.

“Видали якісь маски, теки, зошити. Я запропонував викликати таксі, але не хочуть. Кажуть: будемо добиратися самі, своїми ногами. Ніхто не виділив кошти, щоб нас довезли і донесли все це”, – каже він.

Мають отримати подібні пакунки представники 135 дільничних комісії.

“Все це закуповує міська влада, передає нашій територіальній комісії. Аптечку вони також сформували. Сьогодні наші дільничні комісії отримають її. Розраховували маски на кількість членів комісій тому, що в кожній комісії – різна кількість членів”, – сказала заступниця голови Сумської міської ТВК Лариса Симоненко.

За її словами, на засоби захисту міська рада витратила майже 300 тисяч гривень. Таку суму розрахували, у тому числі, на майже 25 тис. масок і захисних екранів, близько 5 тис. рукавичок і 280 літрів засобу для дезінфекції.

Джерело