Дитяча лікарня та пологовий будинок в Сумах – з теплом (графіки підключення)

У Сумах ввімкнули опалення в міському клінічному пологовому будинку та на стаціонарі міської дитячої клінічної лікарні.


10 жовтня заступник директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня доповіла про стан подачі тепла до комунальних установ та житлового фонду міста.

Про те, що час починати опалювальний сезон з огляду на синоптичний прогноз, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення ще минулої п’ятниці.

Тоді було вирішено з суботи подати теплоносій до міського клінічного пологового будинку Пресвятої Діви Марії та стаціонару міської дитячої клінічної лікарня Святої Зінаїди. Підключення до тепла решти лікувально-профілактичних закладів міста, дитячих садочків та шкіл запланували на сьогодні. Житловий фонд почнуть опалювати від завтра.

Тепло до помешкань подаватимуть упродовж чотирьох днів за графіком, який розробили тепловики. Окрім того, Надія Покутня доповіла, що КП «Сумитеплоенергоцентраль» та ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс», протягом вихідних не припиняли роботи з підготовки до опалювального сезону, аби встигнути вчасно подати теплоносій до ввірених їм будинків.

Надія Покутня повідомила телефон гарячої лінії ТОВ «Сумитеплоенерго»: (0542)22-23-39, за яким можна звертатися з будь-яких нагальних питань, що можуть виникнути під час підключення теплоносія.

Графіки підключення