Для кого на Сумщині 18 січня сніг випав неочікувано?

З таким питання облдержадміністрація звертається до всіх жителів Сумщини та просить надсилати повідомлення, фото- і відеоматеріали з цього приводу.


Не зважаючи на численні попередження Гідрометцентру, Кабінету Міністрів України, Мінрегіонбуду, особисто голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА щодо ускладнення погодних умов та переведення на посилений режим роботи місцевих органів влади та всіх служб для окремих відповідальних працівників та їх підлеглих вночі сніг випав неочікувано. Тож облдержадміністрація зранку розпочала моніторинг роботи органів місцевого самоврядування, дорожніх та інших служб щодо ліквідації наслідків снігопаду або ожеледі на території Сумської області та просить допомоги всіх жителів Сумщини.

Запрошуємо всіх, кому набридло терпіти, висловити своє бачення щодо роботи комунальних служб населених пунктів та надсилати пропозиції та зауваження з даного питання на електронну адресу управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації: gkh@sm.gov.ua.

За результатами моніторингу буде створений рейтинг керівників райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад, ОТГ щодо організації роботи з ліквідації наслідків негоди та вжиті відповідні заходи.