Для прикордонників Сумського загону побудують якісне житло

Одним із найважливіших аспектів соціального захисту персоналу Державної прикордонної служби України, безумовно, є забезпечення військовослужбовців і членів їх сімей житлом. Керівництво відомства це питання розглядає, як визначальний критерій благополуччя прикордонників та створення усіх необхідних умов для належного виконання ними завдань з охорони державного кордону України.


Досить тривалий час житло для прикордонників Сумщини не виділялося, і вже станом на травень цього року на квартирній черзі в Сумському прикордонному загоні перебуває понад 300 сімей, з яких біля 70 користуються правом першочергового одержання житлових приміщень.

На сьогоднішній день в м. Суми розпочали будувати будинок для охоронців державних рубежів, будівництво якого здійснює ТОВ «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» на замовлення Східного регіонального управління Держприкордонслужби України.

До кінця серпня поточного року на вул. Романа Атаманюка буде зведено першу чергу житла – 10-поверховий будинок, в якому буде виконаний увесь комплекс робіт: від фундаменту до внутрішніх робіт; облаштування проїзду, стоянки і тротуарів, озеленення території. У будинку буде 80 квартир – по 40 однокімнатних і двокімнатних. Загальна площа квартир складе майже 5486 кв. м. на загальну суму біля 38,3 млн. грн.

Крім цього, до кінця 2018 року за цією ж адресою планується зведення другої черги житла, також 10-поверхового будинку на 80 квартир (40 одно-, 30 дво- та 10 трикімнатних).

20 жовтня ц.р. Сумський прикордонний загін відзначатиме 25-річницю з дня створення, і здача в експлуатацію житла для персоналу загону буде найкращим і бажаним подарунком.