Для проведення щеплення проти коронавірусу в області сформовано чотири бригади

Начальник управління охорони здоров’я Сумської міської ради Олена Чумаченко зазначила, що наразі в Україні ведеться активна підготовка до вакцинації проти коронавірусної інфекції.


На реєстрації перебувають вакцини AstraZeneca та Pfizer. Також планується використання вакцини Sinovac. Минулого тижня МОЗ запустило спеціальний інформаційний портал із питань вакцинації. Він є офіційним джерелом інформації, на якому можна дізнатися про етапи та цільові групи вакцинації, які вакцини використовуватимуться та як відбуватиметься процес вакцинації.

Начальник управління охорони здоров’я повідомила, що для проведення щеплення в області сформовано чотири бригади, дві з яких діятимуть у Сумах на базі Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Минулого тижня медпрацівники прослухали відповідні тренінги.

Основною групою для вакцинації визначені медичні працівники, які безпосередньо надають допомогу хворим із COVID-19. Щеплення проводитиметься за бажанням. Ті, хто перехворіли і мають позитивний титр антитіл, щеплення не потребують