До Сум приєднали Піщанську громаду

Сумська міська рада надала згоду на добровільне приєднання територіальної громади Піщанської сільської ради до територіальної громади міста.


Таке рішення сумські обранці ухвалили під час другого пленарного засідання LIII сесії. На підтримку даного рішення було 22 голоси.

Згідно з ухваленим рішенням депутати надали згоду на добровільне приєднання територіальної громади Піщанської сільської ради Ковпаківського району м. Суми (сіл Піщане, Верхнє Піщане, Загірське, Трохименкове, Житейське, Кирияківщина) до територіальної громади Сум. Перш ніж ухвалити дане рішення, міські обранці, розглянули звернення Піщанської сільської ради щодо ініціювання приєднання територіальної громади Піщанської сільської ради до територіальної громади.Сум. Врахували також і відповідне рішення Піщанської сільської ради щодо надання згоди на добровільне приєднання до територіальної громади міста, яке було ухвалене наприкінці минулого року.

Натомість проект рішення «Про надання згоди на добровільне приєднання Битицької сільської територіальної громади Сумського району (сіл Пушкарівка, Битиця, Вакалівщина, Зелений гай, Микільське) до територіальної громади міста Суми» наразі залишається на доопрацюванні.