Довіра до влади починається з державного службовця

Вітаючи працівників державної служби області, голова облдержадміністрації Микола Клочко зазначив, що за останні десятиліття в Україні зроблено величезний прорив у реформуванні системи державного управління за європейськими стандартами.


«Державна служба і ми з вами є тим стрижнем, навколо якого будується стабільність та соціально-економічний розвиток Сумщини, – зазначив Микола Клочко. – І за це я хотів би вам подякувати, шановні держслужбовці. Бажаю, щоб ваша робота завжди була оцінена людьми і державою».

За словами очільника області, ми живемо в дуже цікавий час, коли країна та її жителі мають змінюватися, змінювати своє ставлення до роботи. Запровадження системи Е-декларування, прозорого механізму використання бюджетних коштів, антикорупційної політики та онлайн-сервісів надання адміністративних послуг покликані повернути довіру наших співвітчизників до органів публічної влади та підняти авторитет державних службовців.

«Зрозуміло, що бути державним службовцем сьогодні не просто, – говорив голова облдержадміністрації. – Але люди, котрі свідомо обирають державну службу, безперечно, мають в собі силу, а головне – бажання змінюватися та робити якісні зміни у державі. Тому і довіра до влади сьогодні починається з державного службовця».

Микола Клочко нагородив почесними грамотами переможців та призерів другого туру всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» – головного спеціаліста Департаменту фінансів облдержадміністрації Михайла Муху, головного спеціаліста Департаменту економічного розвитку і торгівлі Ольгу Кузьменко та головного спеціаліста Департаменту освіти і науки Світлану Макарову.

Крім того, за дорученням голови Національного агентства України з питань державної служби за зразкове виконання службових обов’язків почесну грамоту агентства вручив заступнику начальника Регіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях Максиму Гаврилюку.

Оплесками зал філармонії зустрічав Юлію Василівну Деміхову, яка майже все життя пропрацювала у державній службі. Тільки подумайте, в 14 років ця жінка збирала авіабомби на військовому заводі. Днями Юлії Василівні виповнюється 90 років, але вона і сьогодні «в строю», активна і бойова. За активну громадську діяльність, багаторічну плідну працю в органах державної влади та з нагоди Дня державної служби очільник області відзначив ювілярку Почесною відзнакою голови облдержадміністрації.

Голова обласної ради Володимир Токар від імені депутатського корпусу висловив подяку всім державним службовцям, ветеранам служби, які передають молоді свій безцінний досвід. Спікер обласного парламенту також виконав почесну місію – вручив Почесні грамоти обласної ради. Їх отримали перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Марченко, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр Сітак і начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сергій Над’ярний.