Доярка зламала корові хребта, за що постане перед судом

Працюючи дояркою на одній з агрофірм, 34-річна жінка жорстоко побила корову за те, що остання не підіймалася після отелення. Тварину довелося власнику забити, а правоохоронці за цим фактом відкрили кримінальне провадження.


В поліцію з заявою про знущання над твариною звернувся обурений директор однієї з агрофірм Шосткинщини, який повідомив, що одна з доярок скребком побила на фермі корову, після чого худобу довелося забити.

Правоохоронці опитали 34-річну працівницю агрофірми. Нею виявилась жителька району, яка розповіла, що вона дійсно травмувала тварину, яка на ранковому доїнні не захотіла встати на ноги. За висновками місцевого ветеринара, у постраждалої корови ушкодження хребта. 

Головну фігурантку цієї справи заявник звільнив з роботи. А в поліції за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.299 Кримінального кодексу України «Жорстоке поводження з тваринами», яке вже спрямоване до суду. Санкція статті передбачає штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців.

Відділ комунікації поліції Сумської області