Дві команди від Сумського прикордонного загону взяли участь у відкритому чемпіонаті м. Глухова з міні-футболу

Днями, в рамках популяризації здорового способу життя, прикордонники взяли участь у фінальній частині відкритого чемпіонату м. Глухова з міні-футболу. Загалом, за чемпіонство боролися 8 збірних команд з усього Глухівського району, серед яких і дві команди від Сумського прикордонного загону – «Прикордонник-1» й Прикордонник-2».


Змагання проводилися в спортивній залі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А.Ковпака Сумського національного аграрного університету.

За результатами змагань команда «ДЮСШ» (м. Глухів) зайняла восьму позицію, сьоме місце дісталось команді «Будівельник» (с. Будівельне). На шостій позиції опинилась команда «Червоне» (смт. Есмань), на п’ятій – команда «Молодь» (м. Глухів), на четвертій – команда «Кварцит» (с. Баничі). Футбольна команда «Прикордонник-2» посіла почесне третє місце.

У фінальній грі перше місце здобула команда «Прикордонник-1», яка у боротьбі за 1-2 місця з рахунком 3:0 перемогла команду «Дружба» (с. Соснівка). Переможців змагань нагороджено кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів. Кращим гравцем чемпіонату визнано гравця команди «Прикордонник-1» – прапорщика Романа Кролевецького, кращим воротарем – лейтенанта Станіслава Пахомова (футбольна команда «Прикордонник-2») та кращим бомбардиром – Юрія Ярину (футбольна команда «Дружба»).

Колектив Сумського прикордонного загону вітає своїх колег із здобуттям призових місць у чемпіонаті з міні-футболу, бажає міцного здоров’я, наполегливості, наснаги, успіхів та нових спортивних звершень!