Двоє українців намагалися підкормити росіян курячими яйцями

На Сумщині прикордонники затримали двох українців, які намагалися переправити до Росії вантаж курячих яєць.


Учора у Краснопільському районі прикордонники Сумського загону попередили спробу незаконного переміщення через кордон товарів народного споживання.

У ході реалізації завчасно отриманої від дільничного інспектора прикордонної служби інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний наряд, який ніс службу на напрямку кордону між українським населеним пунктом Грабовське та російським Старосілля, за допомогою бінокля помітив рух невідомих осіб в бік держрубежу.

Негайно висунувшись у вказаному напрямку, прикордонний патруль за допомогою службового собаки в безпосередній близькості від кордону затримав двох громадянин України, які намагалися незаконно перемістити на територію Росії поза встановленим пунктами пропуску 6 ящиків з курячими яйцями.

Наразі вантаж курячих яєць, загальна кількість яких склала біля 1800 шт., доставлено до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде передано працівникам фіскальної служби.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України на 28 та 26-річного мешканців прикордоння складені відповідні адміністративні матеріали.