Дякуючи Громадському руху Сергія Савченка в парку Кожедуба заасфальтовано дорогу

Якщо у місті та у прибудинкових територіях дороги ладнають, то до місць відпочинку руки доходять не завжди. Спортсмени, мешканці Сум, співробітники поліції, які здають нормативи у парку Кожедуба, звернулися до Громадського руху Сергія Савченка з проханням облаштувати дорогу поблизу парашутної вишки. Таке прохання було обумовлене тим, що саме ця організація опікується Центром допризивної підготовки молоді, який знаходиться по вул.Гагаріна,7.


Сергій Савченко, оскільки проходить службу, у телефонній розмові попросив сприяння у керівника БФ "Сагасітас-Україна" Руслана Скляренка. Той не забарився із відповіддю, тож уже днями близько 500 метрів дорожнього полотна було зроблено. Там проведено ямковий ремонт.

23899535_1931517840501660_1090061025_n 

До речі, саме такому тандему – Громадському руху Сергія Савченка та БФ "Сагасітас-Україна" було освітлено одну з паркових алей. Це, за словами керівника Благодійного фонду Руслана Скляренка, робиться для того, аби сумчанам було комфортніше займатися рукопашним боєм: у Центрі допризовної підготовки молоді тренуються 200 спортсменів. Окрім того сюди постійно приходять і 60 дітей. Малеча, в основному діти учасників АТО та переселенців, тренується сумо та відвідує Школу вихідного дня. На заняттях у школі вони спілкуються, роблять поробки, відпочивають, займаються з психологом та вивчають англійську.

Тепер, кажуть спортсмени та батьки дітей, завдяки проведеним роботам, люди не грузнутимуть на цьому проїзді. І додають, що, власне, так і роблять ті, хто переживає за своїх земляків і не розподіляє роботу на свою і чужу. Головне для них – намагатися вирішувати проблеми людей та все робити від них залежне, щоб населенню було комфортно.