Екс-губернатор зіграв на Сумщині у футбол

Сьогодні, 17 травня, у легкоатлетичному манежі СумДУ розпочалися фінальні змагання в рамках Всеукраїнської спартакіади між депутатами усіх рівнів Сумської області, які триватимуть два дні, передає сайт обласної ради. Народні обранці змагатимуться за першість у футзалі, волейболі, настільному тенісі, шахах та шашках.


19 збірних команд Сумщини, а це близько 300 учасників, уже в перший день спартакіади показували свої вміння та майстерність не у депутатських залах та роботі на округах, а на спортивних майданчиках. І, варто зазначити, це їм також непогано вдавалося.

Депутатів-спортсменів привітали перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль, заступник голови обласної ради Тетяна Головко, ректор СумДУ Анатолій Васильєв, начальник управління молоді та спорту ОДА Дмитро Лантушенко, олімпійська чемпіонка, голова обласної організації НОК Олена Петрова, голова обласної профпілкової організації працівників державних установ Ігор Теліженко, керівництво ФСТ «Спартак».

Почесним гостем змагань став дворазовий Олімпійський чемпіон з веслування на байдарках та каное Олександр Шапаренко.

Уже сьогодні були визначені перші переможці серед жінок у настільному тенісі та шахах. Кращою в настільному тенісі стала представниця Роменського району Ірина Сегеда, а у шахах – депутат з Ямпільщини Ірина Панченко.

Найдрайвовішими виявилися змагання з футзалу. І, до речі, у складі збірної обласної ради виступив екс-губернатор Сумщини Юрій Чмирь.

Після урочистостей змагання продовжилися. Далі гратимуть команди з футзалу, чоловіки боротимуться за першість у шахах та настільному тенісі.

Завтра пройдуть змагання з шашок серед чоловіків та жінок і турнір з волейболу. І, відповідно, відбудуться нагородження призерів та переможців змагань.

З числа фіналістів обласної спартакіади буде сформовано команду, яка на початку червня вирушить захищати честь Сумщини на Всеукраїнській спартакіаді депутатів місцевих рад всіх рівнів у місті Чорноморськ Одеської області.