Екс-заступниця голови обласної ради Лілія Ричкіна приєдналася до “Східного корпуса”?

До лав громадської організації  “Східний корпус” в Сумах приєдналася депутат Сумської обласної ради Лілія Ричкіна. Про це повідомили деякі сайти, посилаючись на заяву керівника організації Дениса Сокура.


"До нашого руху приєднався чудова людина – депутат обласної ради, особистість з активною життєвою позицією і бажанням допомагати людям Лілія Ричкіна. Вона очолить жіноче крило нашої громадської організації «Східний корпус». На даний момент, вже провели кілька спільних зустрічей, в числі яких і тренінг. Лілія В'ячеславівна розповіла нашим хлопцям про свою депутатську діяльність, поділилася досвідом проведення різних публічних заходів. Плануємо незабаром провести цілий ряд акцій в тому числі і з залученням нашого депутата обласної ради", – написав Денис Сокур.

Сама Лілія Ричкіна зазначила, що вона поки що жодних заяв про вступ до цієї громадської організації не писала. "Хлопці попросили мене провести тренінг, на якому ми обговорили питання діяльності органів місцевого самоврядування, які обов'язки у чиновників ОДА, у керівництва та депутатського корпусу обласної ради, міського голови тощо. Ми говорили про політичні течії на Сумщині, спілкувалися на різні теми, що турбують громадськість Сум та області. Я вважаю, що це нормальна практика, коли молоді люди хочуть навчатися і цікавляться процесами, які відбуваються в області", – наголосила депутат.