Елітний активіст пропонує сумчанам порушувати законодавство України

Сьогодні Харківський апеляційний суд скасував рішення міськвиконкому по затвердженню тарифу 4 грн на проїзд у маршрутках: № 1, № 14, № 15, № 16, № 18, № 23, № 52, № 56 та № 61. Про це вже поспішив повідомити у себе в ФБ елітний активіст Олександр Соколов. Також активіст дозволив сумчанам їздити по 3 гривні, на перерахованих вище маршрутах.


Однак, якби активіст-адвокат та лідер партії “За життя” краще розбирався б у юриспруденції, то знав би, що рішення про скасування тарифу набуває чинності із моменту його оприлюдення на офіційному сайті Сумської міської ради (про що було зачитано прямо у залі суду), а від так його дозвіл їздити у маршрутках по 3 гривні – є нічим іншим, як закликом нехтувати українським законодавством та рішенням суду.

Наразі ж, навіть рішення суду фізично ще не виготовлено (повинно бути у письмовому вигляді із підписами суддів та мокрою печаткою суду), тому пропонувати сумчанам їздити по 3 гривні – є лише насміханням та блюзнірством над ними, і, звичайно, самопіаром партійного лідера «За життя».

Водночас 29 січня 2018 року сумським міськвиконком прийняте рішення про встановлення тарифу на маршрутки у розмірі 5 грн., але воно також поки не оприлюдене, тому сьогодні тариф діє – 4 грн.+

Нескладно спрогнозувати і подальший розвиток подій – скоріше за все на сайті міськради буде опубліковане рішення про встановлення тарифу на 5 грн, яке автоматично скасовує усі попередні рішення. Тому потуги елітного активіста не лише марні, а й маніпулятивні.

Анатолій Луговий