Фахівці ДФС Сумщини викрили підприємство, що спричинило збитки бюджету на суму 1,55 млн грн

За матеріалами управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Сумській області, 23 березня 2017 року прокуратурою м. Шостка відкрито кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 358 КК України за фактом подання завідомо неправдивих документів посадовими особами одного з підприємств.


Встановлено, що в кінці минулого року службові особи ТОВ митного посту «Шостка» Сумської митниці ДФС надавали митні декларації для оформлення імпорту моторної олії та автозапчастин з Польщі. В поданих документах містилась ціна товарів 63,2 тисячі долларів США, проте за отриманою інформацією реальна ціна товару – майже 368 тисяч євро.

Таким чином, підприємтво занижуючи вартість імпортнованих товарів, подало для оформлення підроблені документи, внаслідок чого державному бюджету спричинено збитки у вигляді несплати митних платежів на загальну суму 1,55 млн гривень.

Слідство триває. Оперативний супровід вказаного кримінального провадження здійснює управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Сумській області.