Фотографу, який обвинувачується у сексуальних злочинах проти малолітніх, загрожує довічне ув’язнення

На Сумщині судитимуть відомого фотографа, який скоїв низку злочинів проти статевої свободи та недоторканості семи малолітніх.


За даними слідства, 31 липня 2020 року обвинувачений приїхав на Сумщину до 9-річної дівчинки, з якою познайомився в мережі Інтернет. Чоловік пообіцяв звозити дитину в Макдональдс, однак відвіз її на орендовану квартиру, де вчиняв з нею дії сексуального характеру, які можна кваліфікувати як зґвалтування.

Більш того, він продовжив писати дівчині, домовляючись про наступну зустріч, на яку просив привести подружку. Ця переписка вже відбувалась під контролем правоохоронців, які оперативно встановили особу ґвалтівника та затримали його. За місцем проживання затриманого виявлено та вилучено пістолет STALKER-M906 калібру 9 мм та 18 патронів калібру 9 мм.

Доки затриманий перебував під вартою, слідством встановлено іще шість дівчат віком від 8 до 12 років, з якими він вчиняв розпусні дії. Одну дитину чоловік під приводом фотосесії заманив на орендовану подобово квартиру. З двома познайомився на вулиці та пропонував покати на своєму дорогому авто. З трьома дівчатами підозрюваний спілкувався через соціальну мережу, при цьому погрозами змушував надсилати йому свої фото в оголеному вигляді. Потерпілі з Полтавської, Кіровоградської, Сумської областей та з м. Києва.

Сумською місцевою прокуратурою затверджено та 27 січня 2021 року направлено до суду обвинувальний акт проти чоловіка. За скоєне обвинуваченому загрожує до 15 років або ж довічне позбавлення волі.

Досудове слідство здійснювалось Сумським відділом поліції.