Глухівчанин передав поліції знайдену зброю

На початку весни 35-річний глухівчанин знайшов біля болота та залишив у себе вдома кілька набоїв до пістолета, корпус гранати та 20 грамів тротилу. Та дізнавшись із ЗМІ, що нелегальне зберігання зброї, боєприпасів та вибухівки тягне за собою кримінальну відповідальність, чоловік вирішив добровільно здати до поліції знайдені боєприпаси.


До чергової частини Глухівського відділення поліції звернувся 35-річний місцевий житель із заявою про добровільну здачу боєприпасів. Із собою чоловік приніс чотири одиниці набоїв калібру 9 мм, корпус гранати «Ф-1» та 20 грамів речовини, схожу на тротил.

Як пояснив він правоохоронцям, всі предмети знайшов поблизу місцевого болота, які відніс додому. А дізнавшись про кримінальну відповідальність за зберігання таких речей, вирішив передати їх до поліції.

Небезпечні предмети працівники поліції вилучили та направили на експертне дослідження. А в рамках відкритого кримінального провадження, правоохоронці перевірять походження боєприпасів та вибухівки, по завершенню якої її власника  буде звільнено від кримінальної відповідальності, згідно вимог ч. 3 ст. 263 КК України.